23 Aralık 2016 Cuma

Bitirme Projesi Yaptır

Proje yaptırmak istiyorum diyen öğrenciler proje hazırlamada destek vermekteyiz. Proje ödevi lisans, yüksek lisans ve master öğrencilerine üniversite eğitimi aldıkları süre boyunca verilen temel ödevlerden biridir. İlk sınıftan itibaren çeşitli derslerden verilen proje ödevleri öğrencilerin yeri geldiğinde korkulu rüyası olmaktadır. Bu yüzden proje yaptırmak istiyorum diyen birçok öğrenci sitemize projesini yaptırmak için girmektedir.

Proje nedir, proje nasıl hazırlanır, proje ödevi nasıl yapılır, tez projesi, bitirme projesini nasıl hazırlarım diye bize ulaşan birçok öğrenci olmaktadır. Bu yüzden burada proje nasıl hazırlanır, proje yazarken nelere dikkat edilmesi gerekir, bunlar üzerinde duracağız. Ayrıca proje yapma, proje yaptırma talepleri için de destek olmaktayız.
Proje yaptırmak istiyorum diyen öğrenciler bize anahtar kelimeler ile arama yaparak ulaşır, projem var projemi yaptırmak istiyorum, bilgisayar projemi yaptırmak istiyorum,elektrik elektronik projesi,bilişim, yazılım proje yaptırmak isteyen lisans, yüksek lisans,düzeyindeki öğrencilere destek verilir.
Proje yapımında destek talep eden öğrenciler gerek Türkiye içinde olsun, Kıbrısta olsun, gerekse yurt dışında olsun, Amerika , İngiltere, Almanya, Bulgaristan, Rusyadaki öğrencilere proje desteği verilir, Projeler Türkçe olarak hazırlanır.
Proje yaptırmak istiyorum diyen öğrencilere verdiğimiz hizmetler, proje konusu belirleme, proje önerisi hazırlama, proje hazırlama, yazımı, raporunun yazılması ve sunumu hazırlaması çalışmalarını Türkçe olarak hazırlayıp öğrencilere sunmaktayız.Projesini istediği şekilde bitirip teslim edilmesi sağlanmaktadır.Öğrenciden istenilen yapı hakkında bilgi alınır ve istediği şekilde teslim edilir.
Proje yapım aşamalarının hepsinde olduğu gibi belli aşamalarda da yardımcı olmaktayız. Sitemizde   bitirme projeleri, yüksek lisans bitirme,tezsiz yüksek lisans projeleri hazırlanmaktadır. Destek almak isteyen öğrencilerden istediklerimiz, proje teslim tarihini bize iletmeniz, proje kaç sayfa ya da kaç kelime olacak bunları bize bildirmesini istemekteyiz.
Proje hazırladığımız bölümler hangileri
·         Elektrik Elektronik mühendisliği
·         Bilgisayar Mühendisliği
·         Endüstri Mühendisliği
·         Yazılım Mühendisliği
Projelerimiz elektrik ve yazılım ağırlıklı olmaktadır.Yazılım alanında Java,C,C#,Android,Unity ve Arduino alanında olmaktadır.Elektrik Elektronik alanında ise robot yapımı ,Arduino ile kodlama ve gerekli elemanların kullanılması ve devre basımı gibi bitirme projeleri yapılmaktadır.Aynı zamanda lise,lisans ve yüksek lisans ögrencilerin ödevleri de yapılmaktadır.Gerekli eğitim videoları ,kutu açılış videoları sizin için hazırlanmaktadır.Ücretsiz Eğitim videoları sizlerin hizmetine  sunulmuştur. 

Bize ulaşmak için iletisim@yazilimtuneli.com veya softwaretunnel06@gmail.com  adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Proje Yaptir

Mail Adresi
iletisim@yetisinkomsular.com
softwaretunnel06@gmail.com

İletisim
SMS Whatsapp

6 yorum:

 1. Titizlikle ve ozveri ile yapılan çalışmalar için teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 2. Son derece başarılı bir çalışma yapmış.İletişim,ilgi ve alaka çok iyiydi. Kendisine Teşekkür ederim.

  YanıtlayınSil
 3. Güzel bir çalışma yaptılar erkenden de teslim ettiler Emeklerinden ötürü özellikle Enes beye teşekkür ederim

  YanıtlayınSil
 4. İyiki projemi size yaptırdım sayenizde okulum bitti, iki hafta içinde teslim ettininiz benim bir senede yapacağım projeyi...:-D

  YanıtlayınSil
 5. Oldukça ilgili ve yaptığı işin arkasında, kesinlikle güvenilir. Gönül rahatlığıyla projeniz için yardım alabilirsiniz. :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Saolun güzel yorumlarınız için, teknoloji konularında elimizden gelen desteği vermek isteriz.

   Sil