17 Haziran 2017 Cumartesi

Yeni Oyunumuz Run Run Lover

Arkadaşlar yeni oyunumuz ve ilk oyunumuz olan run run lover yüklenmiştir. Oyunumuzu indirip bize destek olursanız seviniriz.

Oyunumuzu buradan indirebilirsiniz.

Oyunumuzun hikayesi oynanması şu şekildedir.Karakterimiz bir aşıktır ve karakterimizin ismi Hasandır. Aşkını kazanmak içi kötü yollara başvurmuştur. Sevdiği kızı kazanmak için onu sürekli rahatsız etmektedir.
Bu durumdan rahatsız olan kız ,erkek arkadaşına durumu anlatamamaktadır. Bu durumdan her ne kadar rahatsız olsa da durumu erkek arkadaşına açıklayamamaktadır. Erkek arkadaşı bir gün kız arkadaşının telefonuna gelen mesajdan rahatsız edildiğini anlamaktadır. Rahatsız eden kişiyi bir şekilde bulmuştur. Tabiki bu kişi bizim ana karakterimizdir. Ana karakterimiz kısa boylu sıska bir yapıya sahip olmasından dolayı erkek arkadaşından korkmuştur. Kızın erkek arkadaşı arkada bizim aşık karakterimiz Hasan önde kovalama başlamaktadır. Oyunumuz bu şekilde bir hikayeye sahiptir. Aşık karakterimiz Hasan giderken kazandığı kalpler ile kızın gönlünü çalmaya çalışmaktadır. Özel kristaller sayesinde aldığı puanlar iki katına çıkmakta veya önündeki engellerin kalkmasını sağlamaktadır. Engeller karakterimizin ölmesine sebebiyet vermektedir. Karakterimiz iki şekilde ölmektedir. Bir karakterimizin yakalanması ve düzgün bir şekilde zıplayamamasıdır. Hasan ölene kadar oyunumuz sonsuz şekilde devam etmektedir . Oyunumuzdaki asıl amaç en fazla kalbi toplayarak kızın gönlünü kazanmaktır. 

Daha fazla bilgi için ve projelerinizi hakkında yardım almak ,yaptırmak için softwaretunnel06@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder