19 Haziran 2018 Salı

Çevrimdışı Video İzleme Platformu Açıldı


Youtube Go Türkiye de dahil olmak üzere toplamda 130 ülkeye sunulmaktadır. Youtube Go, son derece kullanışlı olmasının yanında aynı zamanda kota dostu bir uygulamadır.Youtube Go uygulamasında videoları çevrimdışı olarak izleyebilmeniz için öncelikle izlemek istediğiniz videoyu indirmeniz gerekmektedir. Kullanımı son derece sade ve kolay olan Youtube Go’nun ana sayfası gayet sadedir.
Uygulamayı açtıktan sonra karşınıza popüler video sayfası ana sayfa olarak görüntülenecektir.Youtube Go’nun ana sayfasındaki arama çubuğundan izlemek istediğiniz video adını girmeniz gerekmektedir. Daha sonra karşınıza çıkan videolar arasından istediğinize tıklayarak indirme işlemine geçebilirsiniz. İndirme işlemi için karşınıza düşük kalite, orta kalite ve yüksek kalite olmak üzere farklı boyutlarda 3 farklı indirme seçeneği çıkacaktır. İnternet bağlantı hızınıza ya da isteğinize bağlı olarak istediğiniz şekildeki çözünürlükte videoları indirebilirsiniz.
Youtube Go indir...

Videonuzu indirdikten sonra internetinizin olmadığı durumlarda ya da internetinizi harcamanıza gerek kalmadan çevrimdışı olarak belirlediğiniz çözünürlükte videoları izleyebilirsiniz. Youtube Go ile indirdiğiniz videoların çözünürlüklerine göre boyutları olacaktır. İndirme işlemi yaparken buna dikkat etmelisiniz.

  • Youtube Go ile istediğiniz videoları mobil cihazınıza ya da SD kartınıza indirebilirsiniz.
  • Youtube Go’dan indirdiğiniz videoları arabelleğe almadan izleyebilirsiniz.
  • İnternete ihtiyaç duymayacağınız için hiçbir donma sorunu olmadan kesintisiz izleyebilirsiniz.
  • Herhangi bir ücrete ihtiyaç olmadan birçok kez video izleyebilirsiniz.
  • Youtube üzerinden indirdiğiniz videoları istediğiniz herkesle paylaşma imkanınız bulunmaktadır.
  • Videoların aktarılması sırasında herhangi bir veri kullanılmamaktadır.
  • Çok hızlı olmasından dolayı saniyeler içerisinde videoları gönderme ve alma imkanınız bulunmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder