Çıkma Teklifindeki Altın Kurallar


Bir kızı görürsün ve  beğenirsin  her şeyi hoşuna gidebilir.Bakışı gülüşü veya davranışı orası sana kalmış.Kalbin onu görünce o kadar heyecanlanır ki kendinden geçersin her gördüğünde içindeki sevgi biraz daha kabarır.Bu duruma iyicene kapılırsın ve  biran önce ona kavuşmak istersin.İşte böyle düşünürsen bil ki kaybetmeye mahkumsun onu çok sevebilirsin veya hoşlanabilirsin bu durumda yapacağın şey bellidir. Onun çevresinde olmak ve onu korumaktadır.Tabi ki bunu sapıkça yapmayacaksın nasıl her şeyin bir yolu yordamı var ise  bunun da bir yolu yordamı vardır. İlk olarak çevresinde olacaksın ve ona çaktırmadan onu koruyacak arkasını kollayacaksın.Bu şekilde yaparsan hem belli etmemiş olursun hem  de o senin koruduğunu fark ederse senin için daha iyi olacaktır.
Her neyse asıl konumuza geri dönelim. Çıkma teklifi etmek için uygun zaman bu konuya şöyle baktığın da bile heyecanlanıyorsun elin ayağın titriyor.Bide onun yanına gidince olacakları düşün elin ayağın buz kesecek,heyecandan konuşamayacaksın.Eğer bunlar olduysa bil ki deli gibi aşıksın o zaman sizleri daha fazla germeden anlatmaya başlayım.
İlk olarak bayanlar asla ama asla acele işi sevmezler ve bundan nefret ederler.İlk olarak hemen görüp koştura koştura gitmek pek  mantıklı karar değildir.Bunun için yapılması gereken şey bellidir. Sakin ve   güvenli olmak geçer başarının altında ilk olarak iki şekilde incelemek gerekir.Bunlardan ilki o kişi yakın arkadaşınız mı? Yoksa tanımadığınız biri mi? Eğer arkadaşınız ise o sizi arkadaşı olarak görüyor ise kendiniz onun arkadaşı pozisyonundan biraz uzaklaştırın daha sonra  kendinize güvenin ve  asla ama asla acele etmeyin.Kıyafetinize kendinize özen verin  ve  aynanın karşısında prova yapın.bu işlemlerin ardından gidin ve durumu açıklayın ben seni arkadaştan farklı görüyorum diyin ve durumu açıklayın ondan hoşlandığınızı veya sevdiğinizi bu durumdan sonra karşı tarafın sizde gönlü var ise sizden hoşlanıyor ise ya size evet diyecektir yada size
hayır diyecektir.
Bu durumda pes etmeyin bayanlar erkeklerin pek ciddi  olduğuklarını düşünmez.Bu yüzden ciddi olduğunuzu karşı tarafa uygun bir şekilde izah etme ve belirtme çabasına girin bu işlemin sonunda başarıya ulaşacaksınızdır. Tabi ki bu kalp  kimi sevip sevemeyeceğine de karışamayız.Eğer ikinci durumdaysanız tek yapmanız kendinize  güvenmek asla ve asla başka birini yollamayın.O zaman kızlardan genel olarak şu tepkiyi alırsınız daha kendine güvenmiyor benim kendine güvenmeyen insan ile işim olmaz derler.Bu durum  da yapacaklarımızı şu şekilde açıklamak istiyorum.İlk olarak tipinizi ve kıyafetinizi düzeltin.Bunun akabinde kendinize güvenin ve ne şart altında olursa olsun gidip söyleyeceğim  diyin  bu işlemin ardından gidin ve durumu izah edin ben sizi gördüm ve sizden hoşlandım diyin.Bu işlemleri yapmadan önce tabi ki bir araştırın sevgilisi veya nişanlısı var mı diye varsa hemen oradan uzaklaşın.
Çünkü sizin sevdiği olan bir kız ile işiniz olmamalı ahlak kuralları gereği bu şekildedir.Söyledikten sonra büyük ihtimal tepki alacaksınız  ama yılmayın çünkü cesaretinizden dolayı beynine yer etmişsinizdir.Burada da temel prensip yılmamak ve bir hafta sonra tekrar yanına gidin ve ondan hoşlandığınızı veya sevdiğinizi söyleyin.Bu şekilde bir ay kadar gidin ve olmuyorsa olmuyordur fazla da zorlamayın ve geri çekilin
.Bu işlemin ardından afallayacaktır karşı taraf ya geri döner yada dönmez bu konuda emin değilim.