Instagram beğenileri için şekilden şekile girenleri ifşalayan instagram hesabı

Instagram fenomenleri hemen her gün pek çok farklı paylaşımla takipçilerini “canlı” tutmaya çalışıyor. Akıllı telefonların gelişmiş kameraları sayesinde etkileyici gönderiler için artık yüklü ekipmana da gerek kalmıyor. Haliyle bazen bir tripod bazense sizi çekecek bir kişiyle havalı gönderilere imza atmak mümkün oluyor.
Videolar ve fotoğrafların ardı arkası kesilmezken “Bu fotoğrafları kim çekiyor?”, “Bu işler nası yürüyor?” diye düşünenlerdenseniz yalnız değilsiniz. Neyse ki influencersinthewild hesabı bunu sizin için belgeliyor.

 Komedyen George Resch’in hesabı, “havalı” gönderilerin çekimini yapan fenomenleri çekenlerin videolarıyla dolup taşıyor. Yürüyen bantta bavulunun üzerine yerleştirdiği telefonuyla dansını kaydedenden tutun da uçağın pervanesine oturarak fotoğraf çekilen pilota kadar uzanan bir liste bulunuyor.Şimdilik 54 gönderi ile kısıtlı bir kütüphaneye sahip olan Instagram hesabı zaman içinde içeriğini geliştirecektir diye düşünüyoruz. Hesabın gönderi sayısı çok yüksek olmasa da şimdiden 453 bin takipçiye ulaştığını kaydedelim.Gönderilere bakmak için tıklayınız.