2 Şubat 2020 Pazar

Jim Carrey: 'Yeni Maske filminde sadece bir sebeple oynarım'

90'lı yıllara damga vuran ve daha sonra animasyon serisine ve malesef birbirinden kötü farklı filmlere de sahip olan Maske filmi, özellikle Jim Carrey'nin unutulmaz performansı ile hafızalara kazınmıştı.
Ünlü oyuncu Jim Carrey kendisine devam filmi ile ilgili yöneltilen bir soruya samimi bir cevap verdi ve hangi şartla devam filminde yer alabileceğini belirti.Jim Carrey: 'yeni Maske filminde sadece bir sebeple oynarım'
Dr. Eggman rolü ile yer aldığı Sonic the Hedgehog filmi ile ilgili bir söyleşi gerçekleştiren Jim Carrey, konu Maske filmine gelince önemli bir açıklamada bulundu. "Bunun gibi devam filmleri ya da benzeri projelerde yer almayı düşünmüyorum Yani Sonic the Hedgehog doğru gelebilir çünkü karakteri tam olarak bu filmde geliştirmedik." diyen Carrey, "Maske'nin olası devam filminde yer almam sanırım filmi yapacak kişiye bağlı olur. Gerçekten de tamamen yapımcıya bağlı. Bu tarz bir işi sadece yapmak için yapmak istemiyorum. Ama çılgın, vizyoner sahibi bir film yapımcısı olsaydı eminim yapardım." sözleri ile Maske için en önemli şartını dile getirmiş.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder