Yazılım Projesi Yaptır


El-Harezmi olarak ihtiyaçlarınız, gereksinimleriniz ve istekleriniz doğrultusunda şekillendirilen ve özel olarak tasarlanan yazılımlar geliştiriyoruz. Aklınızdaki Projeyi Hayata Geçirelim. Bireysel ve Kurumsal Yazılımlar, Özel Mobil Uygulamalar, E-Ticaret Sistemleri ve daha fazlası

Özel Yazılım Nedir ?

Yazılımın ve programlamanın ortaya çıkmasından bugüne kadar sınırsız ihtiyaç ve talebe cevap veren, farklı firma veya geliştiriciler tarafından üretilen milyonlarca yazılım ve program geliştirilmiştir. Bu ihtiyaçların bir kısmına cevap verebilmek adına firmalar veya yazılım geliştiriciler, paket programlar geliştirerek bu ihtiyaçlara çözüm aramışlardır.

Firmaların veya kullanıcıların ihtiyaçları, kapasiteleri veya beklentileri doğrultusunda, özelleştirilerek ve iyileştirilerek geliştirme yaptırmak özel yazılım yaptırmak olarak isimlendirilmektedir. Eğer sizin de kendi ihtiyaçlarınıza veya gereksinimlerinize göre yazılımlara ihtiyacınız var ise, hazır paket programlara yönelmek yerine yazılım projesi çözümlerine ve çalışmalarına yönelmeniz gerekmektedir.

İşte tam da bu noktada El-Harezmi olarak size veya firmanıza yazılım projesi yaptırmak için bizden mutlaka teklif alın. Size özel, ihtiyaçlarınıza uygun profesyonel çalışmalar sunabiliriz.

Özel Yazılım Yaptırmak veya Geliştirmek İstiyorum Diyorsanız

Özel yazılım yaptırmak ve geliştirme istiyorum diyorsanız öncelikle aklınızdaki projenin iyi bir şekilde planlanması ve detaylı bir şekilde projelendirilmesi gerekmektedir. Tüm teknik ve tasarımsal detayların birer birer belirlenmesi, şemalandırılması ve projenin adımlarının, net ve doğru bir şekilde ortaya konması çok önemlidir. Bu noktada alanında uzman tecrübeli kişi veya kadrolar ile projenizi oluşturmanız, projenizin sağlıklı bir şekilde hayata geçirilebilmesi için oldukça kritik bir durumdur. Proje yaptırmak istiyorum diyenler bu konulara dikkat etmelidirler.

Dikkat Etmeniz Gerekenler Neler ?

Proje yaptırırken dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Bunlardan başlıcası çalışılacak firma veya kişilerin deneyimleri ve daha önce geliştirmiş oldukları projelerdir. Eğer bir firma veya kişi size daha önceden geliştirdiği projeleri sunamıyor ise bu kişi veya firmalardan vazgeçilmelidir. Aksi takdirde ciddi zaman ve para kayıpları yaşanabilmektedir. Fakat daha önceden geliştirdiği projeler bulunan firmalar veya freelance olarak çalışan uzmanlar bu projeleri sizlere sunabiliyor ve detaylı bir şekilde anlatabiliyor ise bu kişi veya firmalar ile çalışmak daha doğru olacaktır.

Bu noktada da hızlı hareket etmemeli ve çalışmak istediğiniz kişilerden referans projeleri isteyerek karar vermelisiniz. Daha önce projelerin geliştirilmiş olup olmama durumu özel yazılım geliştirmek için dikkat edilmesi gereken en önemli unsurdur. El-Harezmi olarak bu konuda profesyonel bir hizmet sunabiliriz. 

Özel Yazılım Fiyatları Nedir ?

Bu konuda sabit bir fiyat belirleyebilmek mümkün değildir. Fakat genel olarak yapılan projeler sayfa sayısına, projenin tahmini bitiş süresine, kaç adet yazılımcı, geliştirici ve tasarımcının çalışacağına ve içerdiği teknik zorluklara göre fiyatlandırılmaktadır. O halde ortalama olarak projeleri tahmini yapılacak sayfa sayısına göre ve çalışacak personele göre fiyatlayacak olursak, aşağıdaki tablo gibi bir fiyatlandırma ortaya çıkabilir.

Özel Yazılım Yaptırmak Geliştirmek Fiyat Tablosu

Hangi Programlama Dilleri Kullanılır ?

Bu konuda spektrumlar (alternatifler) oldukça geniştir. Bir web projesi için örnek verecek olursak;

  • Back-End için PHP, NodeJS, Ruby-On-Rails, C#, Java 
  • Front-End için HTML5, CSS3, Angular, React, VueJS 
  • Veritabanı için MySQL, PostgreSQL, MSSQL, SqlLite 
  • Mobil için Kotlin,Java,Swift, ve Flutter 
  • Versiyon kontrolü için Github
  • Proje yönetimi için Atlassian 
  • Proje tasarım aşamasında Figma,Adobe Photoshop, Adobe Illustrator,Adobe XD
  • Projelerin sunucu tarafı için Dockers, cPanel, Plesk, CyberPanel 

 Daha fazla bilgi almak için

 

   


Yorum Gönder

0 Yorumlar