Hakkımızda


Yazılım Tüneli'nin ilk temelleri 2014 yılında atılmış ve sonrasında 27 Mart 2016 tarihinden itibaren Yazılım Tüneli şirketi olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Farklı mühendislik formasyonlarına sahip bir çalışma yürütmekteyiz. Yazılım sektöründe pek çok farklı alanda çalışmalar yapmaktayız. Mobil, Web, Oyun ve Elektronik alanlarında yazılım geliştirmekteyiz. Yazılımlarımız kendi developer ekibiz tarafından geliştirilmektedir. Kurum ve Kişiye özel yazılım üretimleri yapmaktayız.

Misyonumuz

Bilgi Teknolojileri dünyasında değişen teknolojilere, araştırmayı ve geliştirmeyi amaç edinerek en etkili ve hızlı bir şekilde adaptasyonu sağlayıp yazılım çalışmalarına odaklanarak, verimliliğin en üst seviyeye taşındığı, yenilikçi uygulamalar ile bilişim sektöründe en güncel hizmetleri sunabilmek ve fark yaratmaktır.

Vizyonumuz

Bilgi Teknolojilerindeki yenilikleri takip ederek yapılması gerekli değişiklikleri anında ve düzenli olarak uygulayıp tecrübeli ve dinamik bir kadro ile önce Türkiye’de sonra Dünya’da lider bir yazılım firması ve markası olmak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar